Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki brązer (bronzer) - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-09, 11:55   #122
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Naprawdę chłodny bronzer

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Bronzer z Everyday Minerals: http://duafterdark.blogspot.com/2011...-bronzery.html kolor morning cup
Ewentualnie, tańsza wersja () - ja sobie sama robię taki szarawy bronzer z ciemniejszego, niepomarańczowego pudru i szarego cienia. Skruszyć, zmieszać, sprasować. Używam go do podkreślenia kości policzkowych, których prawie nie mam To duo z Flormaru też okazało się za ciepłe, no i drobinki.
Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama
Bardzo ładny odcień ma ten bronzer Morning Cup Ale niezbyt ufam różom, bronzerom i rozświetlaczom mineralnym. Mam róż z EDM, parę rozświetlaczy i Everyday Bronzer (ciemny, bordowo-brązowy mimo że na zdjęciach w internecie nie wyglądał tak tragicznie) - szybko schodzą z twarzy niestety

A czemu nie znajdziesz sobie gotowego cienia w odpowiednim kolorze? W sensie - czy to jakoś źle wygląda?
Mam zamiar wybrać się do Inglota po matowy cień 358 lub coś podobnego
Bo chyba nie ma co liczyć, że w drogeriach znajdzie się coś takiego... Po samym tym wątku widać, że nie sprzedawałby się najlepiej A dziwi mnie to trochę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Inglot358.jpg (34,4 KB, 129 załadowań)

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-09 o 11:57
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując