Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 19:51   #1070
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

daryjka89 przy normalnym przekłuciu nie stracisz smaku, ponieważ kubki smakowe są po bokach i z tyłu języka. Więc jest to raczej niemożliwe! Ja mam kolczyka 5 dzień i od jakiś dwóch dni opuchlizna mi powoli schodzi, nie seplenie i widać że języczek się goi.

Becia0d gratuluję! Fajnie by było gdyby wogóle nie spuchło, ale na to szanse są raczej minimalne, chyba że jesteś jakimś rzadkim "okazem" osoby której język w ogóle nie puchnie. Nie będziemy Ci wciskać kitu, że nie spuchnie ani nic bo to byłaby nieprawda. natalczak ma rację!

Sara2468 zgadzam się z Tobą, że nie powinno się przekłuwać u kosmetyczki, chociaż ja w tamtym roku przekłuwałam u kosmetyczki pępek. Wtedy nie wiedziałam że może mi zrobić krzywdę...:? Ale na szczęście nic mi się nie działo i wszystko się pięknie zagoiło! Miałam farta Ale z językiem już poszłam do studia!

A natalczak u mnie oki. Opuchlizna powoli schodzi, nie seplenię już, tylko jak chcę coś szybko powiedzieć to czasami "zapiszczę" lub "zagwizdam" albo mi się literki poplączą, ale ogólnie jest oki. Już normalnie wszystko jem i strasznie się z tego cieszę. W poniedziałek prawie zemdlałam, bo mój organizm się buntował po weekendzie przez który bardzo mało jadłam. Ale teraz wszystko wraca do normy! Nareszcie! A jak tam u Ciebie?? :P
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora