Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe TIFTON.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-31, 15:29   #9
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez migmig89 Pokaż wiadomość
Witam,
a ja osobiście polecam hybrydy tifton. Używam ich od lutego br, zdarzają sie kolory które zostawiają prześwity, z reguły są to jaśniejsze odcienie. Ciemne kolory mają dobre krycie. Jeśli chodzi o trwałość to za taka cenę - super (trzymały się od 2 do 3 tygodni). Aktualnie zmieniłam baze i top na gelish (zdecydowanie bardziej lśnią). Nie pokusiłabym się o stosowanie tych hybryd w salonie kosmetycznym, ale do stosowania w domu na najbliższych są rewekacyjne.

Cytat:
Napisane przez aluchelek Pokaż wiadomość
Też mam tiftona, od sierpnia jakoś. Zaznaczę, że jestem amatorką, są to moje pierwsze hybrydy, które robię tylko dla siebie i na sobie.

Trzymają się dobrze, na stopach po 4 - 5 tygodniach zaczyna mi przeszkadzać odrost, na dłoniach po 2-3 tygodniach kruszą się brzegi przy wolnym brzegu paznokcia. Ale dodam, że nie jestem pewna, czy to wina lakierów czy raczej mojej płytki, która sama z siebie jest raczej marna i przesuszona.

Jedyny minus - tak jak wspomniały dziewczyny powyżej - prześwity. Nie widać ich praktycznie tylko przy kolorach różowawo - czerwonych (3 i 14). Mam kolory: beżowy (11), brudny róż (32), szary (31 - na opakowaniu czekoladowy!) - i na nich wszystkich prześwity są mocno widoczne.

Hybrydki schodzą bardzo łatwo, nawet po moczeniu w Isanie z rossmanna. Błyszczą się super, nie rolują, nie kurczą, nie odbarwiają, łatwo je usunąć ze skórek w razie "wpadki". Fajne jest też to, że są małe opakowania - można popróbować sobie. Generalnie za tę cenę (zestaw z allegro) - super. Co nie zmienia faktu, że chętnie wypróbuję sobie teraz słynny semilac

Dla mnie jako dla amatorki - tifton jest super. A dodam, że moje paznokcie są wymagające - nic się na nich nie chce trzymać - i dodatkowo jestem mamą szkraba, więc zagrożeń czyhających na lakiery jest całkiem sporo
Ja również jestem zadowolona z Tiftona Nigdy wcześniej nie używałam lakierów hybrydowych i w czerwcu porwałam się z motyką na Księżyc - nie dość, ze od razu zamówiłam zestaw to jeszcze ten z 11 lakierami (w tym 9 kolorów)
Trwałość na dłoniach to nawet i 4 tygodnie Jak denerwował mnie odrost to potrafiłam pomalować lakierem brokatowym i trzymać jeszcze tydzień Od bardzo krótkich do dość długich rosły w tym czasie
Co do prześwitów - przede wszystkim zdarza się to w kolorach pastelowych. U mnie np. przy pistacjowej zieleni. Problem dało się jednak rozwiązać stosując 3 a nie 2 warstwami kolorów

Co do zdejmowania hybryd - może Wam się to wydać drastyczne, ale po ok. 3-4 tygodniach zaczyna się delikatnie "odklejać" lakier po bokach...po prostu go podważam i usuwam Są maleńkie pozostałości, które usuwam acetonem i to wszystko Nie muszę moczyć w acetonie, paznokcie się nie niszczą, nie śmierdzi no i zajmuje o wiele mniej czasu
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując