Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-17, 12:48   #3948
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Widziałyście?
Lucy Minerals nareszcie w Polsce:
http://lucyminerals.net/index.php
Tyle czytałam o tych minerałach.... Nareszcie można dostać u nas zamawianie z USA mnie przerastało

Co szczególnie polecacie?
Jak oceniacie krycie podkładów, porównując do Annabelle Minerals, czy Pixie?
Odsybkurbowalam watek o Lucy Minerals i nie mialam pojecia, ze otworzyli sklep w Polsce do tego w Szczecinie Wchodze w watek, a tu taka niespodzianka CHoc to i tak postep. Rok temu w ogole Lucy Minerals zrezygnowala z wysylki do Polski, ale cos pozniej im sie poodmienialo.

Ja zamialam z USA - wbrew pozorom nie bylo w tym nic przerazajacego, na przesylke czekalam ok. 10 dni. Calkiem sprawnie i przyjemnie to przebieglo W akcie desperacji drugi raz rowniez w ten sposob bym zamowila. No, ale teraz nie byloby juz takiej potrzeby, choc widze ze wszystkich odcieni nie maja.

Jezeli chodzi o podklady Lucy Minerals to sa to moje ulubione podklady. Swietnie kryly, duzo lepiej sprawowaly sie latem od pozostalych mineralow, do tego wylecyzly mi twarz z wszelkich niedoskonalosci Porownania do tych co wymienilas nie mam. Ale za to porownuje do LL , Earthnicity, Uoga (choc dla mnie to troche inny typ mineralow) czy Ecolore. Dla mnie to sa po prostu kremowe, dobrze kryjace podklady.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
nie wiem czy dorzucą mi coś do wygranego i tak już dużego pakietu, ale jakby się pokusili o małe próbeczki to też zeswatchuje wszystko

a ten Afterglow ma taką ładną poświatę różu wg tego co w necie znalazłam, Jakby był mocną wersją takiego serduszka rozświetlającego z I HEART MAKEUP - goddes of love. Tylko na swatchach dużo mocniej świeci drobinkami i kolorem... Ale znalazłam aż 1 zdjęcie w necie więc ciężko tak się nim podpierać co do tego, czy naprawdę tak wygląda.
Ja mam probke tego rozo-rozstwietlacza. Niestety na zdjeciach w internecie wyglada naprawde ladnie, ale w rzeczywistosci ma sporo czerwonych podtonow. Jak wroce do domu to jeszcze raz sie nim wymaziam i napisze ostateczny werdykt
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-06-17 o 12:24
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując