Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-18, 19:35   #2857
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

U mnie standardzik. Najwięcej mam żeli i myjadeł co ciała. Silną grupę tworzą mazidła. Mleczka, balsamy, masła, olejki- razem ponad 10 sztuk. W krótkim czasie dorobiłam się masy miniatur wszelakiej maści. Wszędzie ich pełno, a rzadko się za nie zabieram. Nie sposób nie wspomnieć o maseczkach do twarzy. Tych saszetkowych jest co raz mniej, a te pełnowymiarowy zdaje się, że się nie kończą. Jednocześnie, nie narzekam, bo masek używam często i naprzemiennie, ale... rozsądek mi mówi, że jednak przesadziłam z ilością. Ostatnią dosyć silną grupą są kremy, sera i emulsje do twarzy.
A kolorówka? Do przeżycia. Od kiedy zmieniłam nastawienie i uświadomiłam sobie, że jest do używania a nie zużywania, czuję się o wiele lepiej. Nie mam już takiego napięcia, aby zużyć lakier czy cień do końca. Ważne, że sięgam, używam i korzystam. I tak jak zupy nie muszę wciskać w siebie na siłę, tylko odstawiam kiedy mam dość, tak i z kolorówką. Ale muszę przyznać, że zapasów w tej dziedzinie dużych nie mam. Ascetyczne minimalne też nie są, ale akurat.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora