Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-10, 11:35   #1935
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hmmm.. Nowosci Diora juz wyszly Jestem zachwycona cieniami w formie blyszczyka, sa tak pieknie metaliczne, ze nigdy takiego cuda nie widzialam Przepiekny Dior Savage meski z Johnym Deppem Na szkoleniu dostalysmy flache dla naszych TZ To moj sie mega ucieszyl Piekny jest ten zapach (apropos, przez przypadek go stluklam w sklepie Na szczescie nic mi za to nie grozi hahaha) Wyszedl meski najnowszy Boss The Scent, jest meeeeeega!!!! No i strasznie podoba mi sie najnowszy Armani zielony Sie nawacham tam (wciaz mowie o meskich kaskach) Hmm.. Beda nowosci Chanel, cudna paletka pieciu cieni w odcieniach nude, paletka z zieleniami, cudne pomadki i lakiery No i oczywiscie wszystkie czekamy na Guerlain Kolekcje pojawia sie pewnie na przelomie listopada/pazdziernika W sklepach juz nowy Miu Miu (dziecko Prady), niestety nie moj zapach, pojdzie na prezent dla kogos Fiolek nuta glowy...
Teraz fajne sa oferty z katalogu Hot Now, przy zakupach do Marca Jacobsa sa prezenty, mini kredka w kolorze czarnym i tusz chyba ale nie jestem pewna Przy zakupie produktow ze Strivectinu tez sa jakies gifty, chyba Extra Cream'u (bardzo fajne bogata konsystencja). Too Faced do perfumerii do nas nie wchodzi, tylko mamy 4 produkty. Burberry tez nie wejdzie, podobno bedzie tylko w Warszawie i tak narazie pozostanie..
No, to tak na szybko co mi przychodzi do glowy
skrótowy przegląd co nas czeka dzięki za info o gratisach do MJ kusi mnie kolejna paletka Lolita

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej No szkoda, tez bym z checia pomacala


Hahahahahaha nie wazne, czy klikacie czy nie, ale ja tu wyczuwam fluidy "KUUPP COOOS, KUP COOOOSSSS"
co racja to racja. Mnie ręce od rana świeżbią ale nie ma co klikac
amyz jest offline Zgłoś do moderatora