Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-29, 16:54   #733
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Aleksander dalej nie otwiera warzywniaka

Nadal nie ma na wątku wystarczającej aktywności Maarthusi w związku z czym nadal nie ma żadnych promocji które mogłyby nas satysfakcjonować

co się działo do południa - nie wiem za bardzo - było o butach Ecco to na pewno a potem w poetycki nastrój wprowadziła nas AnulaQa publikując opis przyrody godzien Sienkiewicza o stepie szerokim którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz - a nie to nie ten kawałek ale opis Anuli nie był gorszy a mogę nawet powiedzieć że lepsiejszy - co było między 9 a 12 - nie wiem, nie znam się, nie orientuje się - zarobiona byłam mogę streścić od 12
- rozmowa toczyła się co lepsze - BB czy CC (nie chodzi o rozmiar cycków) i jeżeli BB to jaki wybrać i dlaczego z tego co zdążyłam wywnioskować nie poleca się używania BB od żiwenszi na inne partie nóg niż stopy od spodu, za to z CC polecany jest klasyczny szanel
- ze strony bodajże 21 wychwyciłam jedynie jedną informację, ale jakże mnie ona urzekła - Aniyam ma wreszcie w domu wielki, długi pędzel w imieniu wszystkich wizażanek gratuluję i życzę przyjemnego używania
- Korinka dostała swoje Melisy jeżeli jednak będą za małe to jako inżynier podam Ci patent: to jest guma, guma się rozciąga, podgrzej nad palnikiem i będą idealne
IrminaR poszukuje torebki idealnej - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie takową znaleźć proszony jest o pilny kontakt

dziś streszczenie marne bo gdyż, abyż, nie byłam znowu na bieżąco
gdzie jest Never ja się pytam??? gdzie kutango??

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość






żadna wiśnia nie widziała mojej żakietki w kfiotki
ja widziałam fajowa nie pisałam od razu bo właśnie byłam w trakcie fochnięcia się z powodu serum
amyz jest offline Zgłoś do moderatora