Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie rozjaśnionych włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-27, 13:42   #755
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: problem z farbowaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Katherina02 Pokaż wiadomość
Witajcie, jestem tu nowa i nie wiem czy może taki wątek był poruszany, ale potrzebuję rad.
Mam pewien problem mianowicie przez około 2 lat miałam włosy farbowane na jasny blond, lecz po pewnym czasie nie toleruje zapachu rozjaśniacza (co za tym idzie wszelkie farby blond odpadają). Próbowałam ufarbować na siwe, popielate i dać im szansę aby odrastały naturalne ( czarne) i wtedy pojawił się problem, kolor siwy sprał się po około półtora-dwóch tygodniach. Postanowiłam więc zmienić całkiem kolor włosów na czerwone, ale niestety i czerwień zaczęła się spierać i to jeszcze szybciej po tygodniu miałam ombre w kolorze czerwono-blond. Od ponad trzech miesięcy farbuje na czerwone, bordowe i problem się powtarza, mniej lub bardziej ale wciąż kolor się spiera. I właśnie tutaj zwracam się o pomoc, czy jest jakiś magiczny sposób abym w końcu miała ładny jednolity kolor? i to nie w sposób jak odrosną i zetnę wszystkie które były rozjaśniane. [emoji14]rosi:
Przed kolejna koloryzacja zrób pigmentacje. Czyli wybierz czerwona farbę ton jaśniejsza niż ta której używasz i połóż na włosy na pełen czas bez oxydantu. Możesz rozmieszac z wodą zwykła przegotowana chłodna. Po tym czasie nie myjesz włosów tylko na to nakładasz farbe docelowa już z oxydantem.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lewisowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, powiedzcie mi czy na wlosy blond z poziomu 8-9 w cieplych tonach (przewaga żółtych)mogę położyć brąz 5.0 ? Głównie chodzi mi o to czy muszę wybrać farbę z jakimś ciepłym refleksem po kropce czy farba bez refleksów da radę i nie wyjdzie mi jakieś dziwadło
Możesz. Jednak ja bym zrobiła przed pigmentacje, kolor nie będzie miał szans wyjść buro, nie będzie się na taki spieral i będzie się dłużej trzymać.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując