Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 08:26   #1674
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Senna34 Pokaż wiadomość
Tak mniej więcej przedstawia się kolor błyszczyka Desir, niestety mąż pożyczył aparat bratu i musiałam posiłkować się aparatem w telefonie, dlatego jakośc fotem jest marna, wiem....

Cała kolekcja Roses Ultimate szalenie mi się podoba, a na lakier Frisson zachorowałam, mimo,że do tej pory wogóle różu nie lubiłam...
Desir też ładny

Umyłam wczoraj twarz Sublimagem. Żel zamienił się na twarzy w pięknie pachnący olej Bardzo przyjemnie się nim masuje twarz, miałam tylko 'kłopot' ze zmyciem tuszu z rzęs (Chanelowego notabene), bo mi się wszystko rozmazywało dookoła i wyglądałam jak panda, ale udało się. Nie podrażnił mi oczu, więc myślę, że będę nim dalej je zmywać, tylko wcześniej pozbędę się tuszu płynem micelarnym, żeby uniknąć czarnych maziaj Zgodnie z instrukcją namoczyłam ręczniczek w ciepłej wodzie i przyłożyłam do twarzy, czekając aż wystygnie. Następnie wytarłam resztki oleju i moim oczom ukazała się gładka, oczyszczona i promienna buzia Nie czułam również żadnego napięcia skóry na twarzy. Żel jest bardzo wydajny, więc próbka mi starczy jeszcze na kilka użyć, ale póki co strasznie mi się ten produkt podoba
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując