Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XVIII)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-09, 18:21   #1593
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XVIII)

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Encre Noire z kropelką Idole
Damo, intrygujący mix Jako, że uwielbiam mixować, muszę koniecznie przetestować Atramentowego Idola


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Khe, khe,khe...
Przyznam, że mnie te akurat ekstremalne przeżycia nie korcą.

Mnie też te przeżycia nie korcą.
Korcą mnie nieco inne "publikacje" Zapachowej Biblioteki


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co skóra i co nos to inne odczucia, ale oto SNOW w mojej wersji:

Na mnie śnieg nie ma "ciepłej nuty".

Najpierw pachnie czystym, zimnym wiatrem. Takim prosto w twarz, szczypiacym w uszy, takim powietrzem, które nie pozwala wątpić, że jest zima. Jesli w ogóle jest jakieś wrażenie ciepła, to jest to ten łudzący, odczuwany czasem jako gorąco posmak roztapiającego się na smaganych wiatrem ustach śniegu.

Po tym powiewie zapach rozwija się. Pojawiają się w nim nuty zamarzniętej w ostre, drobne kryształki wody, zmrożonej ziemi i przemarzniętych pod śniegowa pierzynką roślin - wiecie jak pachną przemrożone kłącza i bulwy? Są takie słodkawe.
Wrażenie słodyczy pogłębia woń... nie wiem, jak to inaczej ująć - stęchlizny, ale nie odrzucającej, raczej takiej dosłownej, sugestywnie wywołującej obraz całego tego bogatego życia uwięzionego pod grubą, twardą warstwą firnu.

Jest to ewidentnie zapach śniegu, nie zimy.

Sabbuś, piękny opis, chylę czoła!


Ja, ze swojej strony, mogę dodać, że wczoraj wieczorem po powrocie do domu i obowiązkowym przytuleniu Mamy na powitanie, usłyszałam od niej: "Zmarzłaś, prawda? Mrozem pachniesz"

Nie było mi zimno, to był tylko Snow



A dzisiejszy dzień spędziłam w ramionach Kardynała. No i zakochałam się grzeszną miłością...
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora