Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Takie jakby dredy...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 13:15   #58
angela00014
Raczkowanie
 
Avatar angela00014
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 110
GG do angela00014
Dot.: Takie jakby dredy...

hehe.. wiedze że doczepiańce się wam spodobały

no więc ja go robie tak:
biore załóżmy 15 sznurków (metrowych- bo mam dośc długie włosy) różnokolorowej muliny, np 3zielone, 2foletowe, 3niebieskie, itp i wiąze je w supełek. następnie w supełek wbijam agrafke i doczepiam np do spodni zeby było mi lepiej pleśc (żeby się nie obracały).
zaczynam np od zielonego kolorku, obracam wokół reszty sznurków i po ok. 1cm zawiązuje zieloną mulina supełek wokół pozostałych sznórków i plote dalej...
jeśli chce zmienić kolorek to jak poprzednio pisałam robie supełek wokół pozostałych zielony kolorek odkładam do tych sznurków co na nic bede pletła i wyciągam załużmy 2 fioletowe i robie dalej...
gdy chce już skończyć zawiązuje supełek z wszystkich i końce muliny obcinam a potem przypinam sobie rapsa recepturką do odrobiny włosów np zaraz za uchem.

rapsy ładnie wyglądająjeśli sie je robi na długośc swich włosów i wystają z pod spodu tak jak w poprzednim moim poście.

W wolnych chwilach gdy mi sie nudzi robie rapsy ( mam ich bardzo dużo) różnokolorowe i zakładam pod kolor do ubrań np. fioletowy raps do fioletowej bluzki itp.

PS: RAPSY MOżNA TEż ROBIć Z WłóCZKI, TO NIE PRZESZKADZAM I SAMA TAK ROBIE BO MAM CAłE PUDłO TYCH SZNURKóW.

SORKA ZA BłęDY

jak ktoś chce to moge zrobić tutaj insstrukcje z fotkami i różne fajne efekty spirale itp na rapsach;p

a to moje łączenie kolorków do ubrań---> sorka za niewyrażne foto
angela00014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując