Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak ZROBIĆ/UŁOŻYĆ tę fryzurę ? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 20:27   #200
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KINGston777 Pokaż wiadomość
Witam, a ja jestem chłopakiem (mam nadzieję, że takim też pomagacie, hee) i mam pytanie, które mnie niezwykle ciekawi, mianowicie jak zrobić taką fryzurę, jaką ma Niekryty Krytyk, mianowicie takie fajne włosy, lekko podkrecone ku górze, dodające twarzy długości ?

Tu widać to najlepiej



Albo, jak oglądacie Niekrytego, to sami wiecie, o co mi chodzi

Za pomoc niezmiernie dziękuję :P
MI tu sie wydaję że koleś ma naturalną fryzurkę czyli sama mu sie tak układa. Tu nie ma nic co kombinować ;P jeśli masz takiej długości włosy to po prostu po myciu wysusz delikatnie podkręcając włosy na okrągłej szczotce po czym utrwal lakierem

ps. i pomagamy wszystkim bez względu na płeć i kolor skóry :P pomagamy jak tylko możemy i umiemy

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez justys29 Pokaż wiadomość
Witam drogie forumowiczki.Mam prośbę.Jak coś takiego wykonac samemu,krok po kroku? Bardzo proszę o pomoc dziewczyny. Nigdzie nie mogę znaleźć wykonania tego uczesania.
Pamietasz może kiedyś były takie rolki na baterię co uchwytały dwa kosmyki włosów i nakręcając nimi te dwa pasma się łączyły tak właśnie wyglądało po wiązaniu ich.
niewiem jak ci wytłumaczyć jak to się dokładnie robiło ;p spróbuję ;P
zrób kucyk i podziel na dwa pasma -> jedno pasmo wykręcaj w prawo drugie wykręć w lewo po czym połącz razem pasma; jedno pasmo w prawo, drugie pasmo tez w prawo itd mam nadzieje ze pomogłam :P
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując