Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-14, 12:22   #663
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Ja mam pytanie odnośnie przekłucia w prawdzie nie do końca w brwi, ale może któraś z Was będzie tak miła i mi doradzi Planuję w najbliższym czasie wykonać przekłucie anti-eyebrow (takie jak na zdjęciuach w załączniku). Czy ktoś z Was takie ma i może podzielić się wrażeniami? Interesuje mnie czy tego typu przekłucie jest obarczone jakimś szczególnie dużym ryzykiem migracji ze względu na położenie (kość policzkowa) czy tez jest z nim podobnie jak z innymi powierzchniowymi? Lepiej założyć potem standardowy surface bar z tytanu czy można odpowiednio wygięty kolczyk z ptfe? Macie/miałyście może taki z ptfe? Wolę kolczyki z elastycznych materiałów, ale w przypadku kłucia powierzchniowego boję się odkształcenia i zwiększenia ryzyka migracji - nie wiem czy te obawy są słuszne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20081229-anti-eyebrow.jpg (78,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Copy_of_Copy_of_Copy_of_DSC04182.jpg (23,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k,MzQ2NDA4NTYsNDYyMjE3,f,bmepb517284.jpg (15,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anti_eyebrow3_by_Without_Anesthetic.jpg (23,6 KB, 14 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując