Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dieta AgiZ: 800 i 1000 kcal
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-03-17, 09:40   #19
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z. pytanie o dietę

Oluś tak w kwestii wyjaśnienia - ta dieta, która podałam Olencji to nie jest Monti. To jest taka dośc zdroworozsądkowa dieta, która na mnie świetnie działała.

Oluś a czy dieta oczyszczająca może trwać co najmniej 3 miesiące? Jeśli tak, to można ją jako taką potraktować. Bo ja wyraźnie zauważyłam u siebie poprawę cery po 6 tygodniach. Ale bardzo ściśle przestrzegałam głównych zasad Montiego. Które zresztą wcale nie są skomplikowane. I nie mają wiele wspólnego z dietami niełączenia - kierujesz się przede wszystkim indeksem glikemicznym produktów. To jest najważniejsze. Naprawdę polecam książkę " Jeść aby schudnąć". Ona otwiera oczka na kilka bardzo ważnych szczegółów. Pożyczyłabym Ci ją, ale chorobcia właśnie jest u przyszłej teściowej mojej siory [img]icons/icon7.gif[/img] hihi ale połączenie.

Teraz sobie troszkę odpuściłam, to znaczy już nie tak restrykcyjnie jak na początku - trochę za dużo cukru jak na Montiego, buuu. Ale nie tyję i to też jest ok [img]icons/icon7.gif[/img] Dalej nie jadam ziemniaków, białe pieczywo baaardzo rzadko, makaron jedynie w postaci spaghetti al'dente...

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując