Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-26, 23:29   #559
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Lorii koryguje/poprawia/sugeruje dodatki...troszke dziwnie..mam wrazenie jakby sprzeadwano nie do konca sprawdzone formuły...
PS musialam sie pozalic bo napalilam sie na krem PHA i krem z retinolem i pare innych rzeczy a tu co chwile niespodzianki..
Mileno, mieszasz dwie zupełnie odrębne sprawy. Eksperymenty Wizażanek, na przykład moje (ja nie jestem przedstawicielką ZSK!!!), nie mają nic wspólnego z gotowymi zestawami, jakie możesz kupić w sklepie. Receptury tych zestawów zostały oczywiście przetestowane i sprawdzone zanim pojawiły się w ofercie ZSK. A to, co sobie klientki merdają na własną rękę z zakupionych osobno surowców, to jest zupełnie inny temat.

Ja zestawów nigdy nie kupowałam, bo już taka ze mnie Zosia Samosia. Od początku kręciłam sobie sama preparaty z PHA i relacjonowałam tutaj swoje eksperymenty, a nie doświadczenia z gotowymi zestawami. Gdybyś przeczytała wątek od początku, wiedziałabyś o tym. Wszelkie moje uwagi i sugestie tyczą się tylko i wyłącznie samodzielnie przygotowywanych formulacji.

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Abstrahujac od tego ze czesc z Was ma problemy ze zrobieniem tego kremu,to zdecydowana wiekszosc ma problemy z ustaleniem ph.
Gruuuba przesada.

Cytat:
Napisane przez bachab Pokaż wiadomość
dziewczyny czy możecie mi powiedzieć jak robicie krem z kwasami PHA. Tak, żeby nie dzielić fazy olejowej na 3 części. Na stronie ZSK jest tak napisane, że nie jestem w stanie tego rozgryźć
Bachab, możesz napisać do ZSK. Pani Kasia na pewno wszystko Ci wyjaśni.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-02-02 o 21:42
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując