Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-27, 07:36   #563
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Milena, a probowalas juz kremiku z PHA?
Ilona, ja sie pisze na te wersje z Q10, oj tak.. przetestuj najpierw nasz kroliczku Avek to ja we wlasnej osobie a propos, brakuje mi Ciebie i Twoich smykow w avku!
Serio, cos takiego dzieje mi sie po tym kremie, ze natychmiast, jakies 5 min po wchlonieciu, skore mam jednolita i rozjasniona. To na pewno nie autoiluzja, bo moj TZ tez to zauwazyl. Ciekawe jak dlugo taki efekt bedzie sie utrzymywal. Uzywam go juz i na noc, i na dzien. Jak zrobi sie cieplej, pewnie chetnie wyprobuje serum Lorri Mam nadzieje, ze bedzie juz na stronie ZSK.
dziś się przymierzam
ja właśnie też na zimę wolę treściwy krem a latem pokuszę się o serum

a diabełki można obejrzeć w albumie
Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
próbowalam
dostalam kremik zarowno od Ciebie ( z woda destylowana) i od jeszcze jednej wizazanki z hydrolatem ( bodajze szalwiowym..albo jakims podobnym) i musze powiedziec ze na oba zareagowalam dobrze .Zreszta z kremami neostraty tez nie mialam problemu..
Tak wiec jesli chodzi o kremik to jestem na TAK

Martwi mnie tylko jedna rzecz...tak sobie siedze i czytam te wszystkie posty i coraz wiekszy strach mnie ogarnia przed zamowieniem...Abstrahujac od tego ze czesc z Was ma problemy ze zrobieniem tego kremu,to zdecydowana wiekszosc ma problemy z ustaleniem ph.Zaczynaja sie kombinacje alpejskie a ja nauczona zyciem uwazam ze buzka to nie poligon doswiadczalny i latwo jej zrobic kuku.Poza tym ,nieudana proba laczy sie ze strata pieniedzy a akurat przy tym kremie to koszta wychodza cos ok 80zl. Krem+przesylka+zestaw "laboranta".W dobie kryzysu troche szkoda wyrzucac pieniadze skoro wiekszosc z nas zainteresowala sie biochemia -oczywiscie ze wzgledow na problemy ze skora ale tez aby troszke przyoszczędzic ...
Mam wrazenie ze BU pod tym katem jest lepsza-gotowce nigdy nie zawodza ,mozna w ciemno krecic i nic sie nie dzieje...a tu co chwila niespodzianki...Lorii koryguje/poprawia/sugeruje dodatki...troszke dziwnie..mam wrazenie jakby sprzeadwano nie do konca sprawdzone formuły...
PS musialam sie pozalic bo napalilam sie na krem PHA i krem z retinolem i pare innych rzeczy a tu co chwile niespodzianki..
primo - robiłam ten krem już przynajmniej 3 razy i nigdy nie miałam kłopotu z ph
secundo - nie korzystałam z gotowego zestawu, zawsze robiłam na podstawie przepisu ze swoich komponentów;
nasze eksperymenty mają na celu udoskonalenie produktu i dopasowanie do własnych potrzeb, i odbywają się jakby poza sklepem, czasami prosimy o radę, przesyłamy swoje sugestie itd. ale na stronie są tylko sprawdzone receptury
tercio - lekko przesadziłaś z tymi kosztami, a zestaw możesz wyparzyć i masz do powtórnego użycia
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-01-27 o 07:37
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując