Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-18, 20:58   #2614
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Może coś zmienili w składzie?
Nie wiem, ja go chyba odstawię... Zaczyna mnie irytować i (tak mi się wydaje) zapychać No chyba że to krem z parafiną, która nigdy wcześniej krzywdy mi nie zrobiła, albo pigułki anty... Dodam tylko, że gorszą cerę mam tylko po prawej stronie, więc wyglądam śmiesznie

Dziewczyny, używała któraś z Was maseczki Dermiki Alabaster? Zamawiałam sobie puder Manhattanu z jednej drogerii internetowej, ale zamówienia muszą być na minimum 20 złotych, więc dodałam tę maseczkę. Opinie w KWC są podzielone, ale parę osób pisało, że rozjaśnia... Mam się nastawiać pozytywnie czy lepiej nie? Bo paczka już wysłana, a że idzie kurierem, to będzie jutro

Srebrnousta - ja także ją miałam i naprawdę polecam. Jest świetna - wyrównuje koloryt cery. Używałam jej jakiś czas, zużyłam kilka saszetek i faktycznie, moja cera była odrobinkę jaśniejsza, myślę że w dużym stopniu to zasługa zniwelowania wszelkich przebarwień i zaczerwienienia. Maseczka jest wydajna, ma wg mnie przyjemny zapach. Buzia naprawdę wygląda świeżej.

Dziewczyny, mam pytanie, znacie może jakiś podkład jaśniejszy od Pharmaceris F? Dla mnie jest on za ciemny, jak go zmęczę to chciałabym poszukać czegoś jaśniejszego...
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora