Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bez makijażu i po :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-17, 19:13   #10
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: bez makijażu i po :)

dziękuje wam wszystkim za odpowiedzi!

Cytat:
Ładnbie twarz wymodelowana, nie wiem czy może w shopie robiona, ale wygląda (na zdjęciach "po" na idealną"
nie jest w shopie

Cytat:
Technicznie się nie czepiam, bo zdjęcia oczu za małe żeby coś zobaczyć, a całość robi przyjemne wrażenie.
dorzucam dwa zdjęcia oczu, ale nie wiem czy cokolwiek na nich zobaczysz jeśli tak- czepiaj się do woli

Cytat:
Aha i po bliższym porzyjrzeniu się doszłam do wniosku, że masz tapetkę na twarzy małą chyba, że to złudzenie optyczne (dokładnie to się jej dopatrzyłam na zdjęciu drugim z drugiego posta)
może troszkę masz racje, ale myśle że to dlatego że taki efekt powstaje przy niektórych podkładach, szczególnie tych pudrowych, kiedy jest włączona lampa błyskowa. jak jej nie ma wszystko wygląda ok

Cytat:
przyjemny makijaż, przypomina mi ten
Ikonki załączonych zdjęć
no rzeczywiście troszkę podobny tylko nie tak perfekcyjny, ale w końcu Uebung macht Meister

Cytat:
bardzo ladna z ciebie dziewczyna ... proponuje dac to fotke do avatarka http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1147885034
bardzo dobry pomysł, od razu skorzystałam dzieki

Cytat:
bardzo podoba mi się Twoja uroda
dziekuje )) ale mysle ze jest to taki banalny "typowy" typ ;( zielone oczy i brazowe wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00267.jpg (21,1 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00238.jpg (60,2 KB, 106 załadowań)
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując