Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - egzamin praktyczny z kosmetologii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-16, 12:12   #2039
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez iwoo Pokaż wiadomość
No w sumie racja mi tez zawsze wychodziło tak 7, 8 str chyba przesadzilam z tymi 3ma hihi
napisz prosze co bys zrobila w cerze z przebarwianiami ale nie projekt tylko przykład co proponujesz ?
demakijaż tonizacja,peeling kawitacyjny(albo mikrodermabrazja),lub normalny peeling enzymatyczny,tonizacja,am pułka wit C jonoforeza lub sonoforeza plus żel ,maseczka kremowa,algowa rozjasniająca ,krem na przebarwienia ale to zalezy tez do jakiej cery robimy jakie ma cechy itp

albo zabieg z kwase glikolowym lub kojowym
demakijaz,tonizacja,odtłu szczenie,kwas,neutralizat or,zmycie kwasu wodą chłodną,tonizacja,maska

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dorc 25 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz ślicznie dziekuje Basiu ty to masz wszystko w głowie? naprawde dasz sobie rade ze wszystkim a opisz mi jeszcze na zabieg z przebarwieniami i na oczyszczanie sam zabieg,bo jak piszesz że może sie powtórzyc a oczyszczania nie miałam wiec nie umiem napisać
myślę,że napiszę,praktycznie wszystko jest podane w załacznikach i zadaniu,musisz znac kolejnosci zabiegów,co robimy i przeciwskazania,cechy skóry,zalecenia i składniki aktywne,co stosujemy do poszczególnych certo moim zdanem najwazniejsze
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora