Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak wybielić skórę twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-25, 17:49   #30
ssijmaua
Raczkowanie
 
Avatar ssijmaua
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 92
Dot.: jak wybielić skórę twarzy

Cytat:
Napisane przez canivoria Pokaż wiadomość
Ojej, dziękuję! Bardzo mnie zainteresowałaś tym kremem, może się skuszę na niego i na wcześniej wspomnianego pomidorka, coś nowego, nieco egzotycznego...

Przepraszam, jeszcze się dopytam o krem. Czy to chodzi o tą wersję multiwitaminową? czy pamiętasz może czy w jego skład wchodziły filtry CHEMICZNE? Pragnę ich unikac...Nie mogę znaleźć pełnego składu tych kremów, czy pamiętasz może jeszcze czy zawierał on może jakieś substancje ropopochodne, oleje mineralne, parafiny itp? Bo też ich się wystrzegam. Przepraszam, że tak dopytuję!

Mnie osobiście piegi wybitnie się nie podobają, szczególnie piegi, które posiadam - są duże, ciemne, bezkształtne i "rozwalone" na całej twarzy. I także zmagam się z zaczerwieniami tzn. mam skórę naczynkową. Niestety, na jasnej skórze wszelkie defekty,mam wrażenie, widać wyraźniej. Dlatego tym bardziej dąży się do "nieskazitelnej" cery...


Może ktoś ma jeszcze jakieś sposoby na wyjaśnienie skóry?
Pozdrawiam serdecznie.
nie ma, sama wielokrotnie pytałam się sprzedawcy przed kupnem. jest naturalny, ja w sumie innego bym nie użyła. (: może właśnie dlatego jakoś bardzo nie rozjaśnia... ale na serio polecam krem BB firmy Skin79. to jest ogólnie azjatycki produkt, w szczególności taki w różowym opakowaniu powinien rozjaśniać skórę. w sumie jeszcze tego nie zauważyłam, ale mimo że jest tylko kremem BB, to ma tak wspaniały wpływ na skórę, że moja się nawet na zimnie nie czerwieni, a to na serio cud. ja dałam za niego z przesyłką 79zł. trochę drogo i na początku wygląda na ciemny, ale jaśnieje po nałożeniu i już drugiego dnia skóra lepiej wygląda. do tego używam pudru, a raczej zasypki dla dzieci... to jest przecież puder, który ma koić, dlatego też go polecam, szczególnie że masz taką cerę.
__________________
"If you don't love yourself, how in the hell you gonna love somebody else?"
ssijmaua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując