Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-30, 08:13   #2211
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
mani pasuje do ust bardzo ładnie
masz teraz super kształt
Tak miało być, choć zazwyczaj tak nie noszę

Dzięki
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Normalnie padam na twarz od 7:30 do 15:30 zajmowałam się 3,5 letnią żywiołową dziewczynką wróciłam do domu chwilę odsapnę czekając na ciepłą wodę i później na grilla do znajomych. Szczerze mówiąc nie chce mi się po porannych przebojach
Nawet nie mam czasu na jutro przemalować paznokci, źle się dzieje
Brzmi jak piekło
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ahoj! Jak dobrze, po tych wszystkich przebojach, móc wrócić na wątek Nadrobiłam nawet, ale już bez cytowania, bo zajęło by mi to kolejny tydzień
Wrzucam, co mam teraz, bo nic lepszego nie mam do zaoferowania - pazury wyrośnięte, dziś skrócę albo chociaż dokształcę.
Moje obronowe, obecnie styrane po grillu. GR Rich Color nr 10 - kojarzy mi się z taką baaaaardzo mocno rozbieloną starą czerwoną cegłą, czyli mój nudziak idealny
Kolor mi jakos nie bardzo. W tak długich to aż Cie nie pamiętam.
Nie sa za długie, ale chyba masz podobnie jak ja. Dość szybko Ci zaczynają przeszkadzać. Ja swoje też podpiłowałam wczoraj.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie, ale zaraz zmazuję
POmysł zdobienia fajny.a ale faktycznie kropy nie bardzo. I do podpiłowania kształt- widać to szczególnie na wskazówce. Proporcje straciła

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję delikatesem
Nowe MIYO - opisałam na blogu + naklejki
Naklejki fajne, ładnie rozłożone. Pazurki osobno też ładne, ale w komplecie jakoś mi się to gryzie.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Chciałam najpierw w kąpieli porządnie odmoczyc sobie skórki (nowy top strasznie mi się rozlewa, rozpuszczając przy tym kolorowy lakier :/), ale na takie zrządzenie losu nie mogę być obojętna
Jasny to Precision Pinky Swear, czyli różyk nie biel
Pinky jest zjawiskowy zdecydowanie.
Urocze mani
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora