Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-03, 14:34   #1226
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez okipage2 Pokaż wiadomość
gubisz sie w tym wszyskim co piszesz. ale mniejsza z tym.... nastepnym razem zanim co skrytykujecie to uzyjcie swoich muzgow....
Bądź tak miła i nie obrażaj innych Pomijając, że z biologicznego punktu widzenia jest to czysta bzdura, jest to chamskie stwierdzenie, którym mogłaś urazić wiele osób.

Cytat:
Napisane przez okipage2 Pokaż wiadomość
jak juz wczesniej mowilam,od dluzszego czasu nie robie paznokci ale nadal w tym jestem....

a i nie zapomnijcie wytknac mi moich bledow. (znam je doskonale bo jestem instruktorka )
Jesteś instruktorką, ale nie robisz od dawna paznokci? Przepraszam, pewnie nie uzyskam odpowiedzi, ale która firma zatrudnia takich biernych instruktorów?

Krytykowanie Maluszki i zarzucanie jej braku umiejętności czytania ze zrozumieniem jest nie na miejscu. Zwłaszcza w sytuacji, gdy zamiast poprawnie zacytować posty, zrobiłaś to w najbardziej nieczytelny ze wszystkich możliwych sposobów, mieszając cytowane wypowiedzi z avatarami i swoimi komentarzami...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora