Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-06, 22:54   #4616
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Ok, wyleczyłyście mnie ja się nie bardzo znam nie wiem na co zwracać uwagę. A polecana już pani Blanka Pawłowska? Jest Ok jeśli chodzi o brwi?
https://m.facebook.com/MakijazBlanka...lankaPawlowska

I jeszcze jedno pytanie troche nietypowe. Czy mozna wykonywac makijaz permanentny w trakcie infekcji drog intymnych? Czy branie lekow dzialajacych miejscowo jest przeciwskazaniem? (Globulki typu macmiror czy gynaglin, krem pimafucort, klotrimazol etc)? Pytam bo wiem ze przyjmowanie sterydow jest przeciwwsazaniem ale nie wiem jak to sie ma do lekow stosowanych miejscowo?
ten profil jest zablokowany także do wglądu są chyba 4 zdjęcia ale zdecydowanie lepiej się prezentują niż u poprzedniej Pani, chociaż mnie się niespecjalnie podobają z racji takiej, że widoczne są ubytki i sprawiają wrażenie niedokończonych no i ja wolę jak włosy rysowane są zgodnie z kierunkiem wzrostu naturalnych a nie tak jak uczą na szkoleniach (opadające długie włosy na zakończeniach, krzyżowanie rysowanych włosów, które dają efekt śladu po oponie od traktora, rysowanie włosów do góry jak naturalne leżą itp itd... )no ale to już sprawa indywidualna najważniejsze aby Tobie się podobały.

co do leków to mamy tu na forum specjalistkę Muscat to poproś ją o radę. Ogólnie chodzi o to że przyjmowanie jakichkolwiek leków może wywołać niepożądane reakcje z pigmentem lub znieczuleniem, dlatego najlepiej zakończyć kurację i dopiero pomyśleć o zabiegu. Poczytaj ulotki co tam jest dokładnie napisane .
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora