Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmelkowe włosy:))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-30, 10:23   #523
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Jestem zadowolona póki co, dawniej musiałam myć włosy codziennie,teraz o dziwo wytrzymują 3 dni i dopiero w 3 dzień wymagają mycia, są bardziej świeże, może to dlatego,że koloryzacja wysusza włosy,nie wiem... włosy mają ładny połysk,fajnie się układają, odżywka dodana do Castinga jest moim zdaniem bardzo dobra. Włosy od farbowania myłam dopiero 2 razy wiec nie wiem jak ze spieraniem się szamponu, na razie nie zauważyłam różnicy, woda jest leciutko zabarwiona ale minimalnie. Sama jestem ciekawa czy szampon zejdzie czy bedzie schodził równomiernie itp. Może Svinecka sie na ten temat wypowie, Ona ma chyba dłużej Casting,ciekawe jak sie u Niej sprawuje...
jeszczepare uwag do Castinga-farby jest bardzo dużo,mam włosy do ramion, nałożyłam bardzo dużo farby a i tak zostało ok 1/4... moja mama zużyła reszte- nie pokrywa siwych włosów ale tego nie obiecywał producent. Napewno nie jest to szampon który drastycznie pokryje włosy w jednolitym kolorze,ja miałam włosy od spodu ciemniejsze, z ciemniejszymi i jaśniejszymi pasemkami i taki efekt jest też po Castingu...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując