Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-06, 14:44   #1631
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Mika to drobinki rozswietlajace w podkladach,pudrach i nie tylko.Ekspertem nie jestem,ale z tego co wiem filtry chronia nas nie tylko przed powstawaniem przebarwien,ale rowniez przed fotostarzeniem sie skory,w tym wlasnie przed przedwczesnym pojawianiem sie zmarszczek.Pamietaj tez,ze nasze cosmo-cudo ma przeciez wlasciwosci odmladzajace.Cosmelan+fil try=wiecznie mloda buzka

Oj,cos za bardzo sie dzisiaj madrze
Dobrze powiedziane, całe szaleństwo z filtrami zaczęło się od zapobiegania fotostarzeniu skóry - filtry są lepsze niż kremy przeciwzmarczczkowe, ale nie lepsze niz Cosmelan. Filtry pomagają ponadto uspokoić naczynka krwionośne, bo dla nich słońce też jest zabójcze.

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
W naszym przypadku lepiej zdecydowanie mineralne ale za cholere nie pamiętam czemu. Niestety nadmiar wiedzy bywa czasami szkodliwy. Ni epotrafie ci odpowiedziec którw są mineralne a które chemiczne. Jest ttyle o filtrach że doktorat by napisać o nich.
Dzięki za odpowiedź.
Wydaje mi się, że z filtrami mineralnymi, to tak jak z innymi kosmetykami - po intensywnych zabiegach chirurgii plastycznej, peelingach itp. zalecane jest stosowanie kosmetyków mineralnych, bo są delikatniejsze, nie uczulają i nawet zbawiennie wpływają na cerę, dlatego ja optuję również za filtrami mineralnymi. Ponadto moja wrażliwa skóraodczuwa zastosowanie filtra chemicznego i czasami szczypie, wysusza się i łuszczy (tak po SVR100).
Znane mi filtry mineralne to SVR50 barwiona, Avene białe, filtry dla dzieci też raczej powinny być mineralne.

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kochane,bylismy umowieni o 18.30 w restauracji.
Pojechalismy do restauracji,ja z karteczka z pytaniami,podekscytowana. A PAN DOKTOR WYPITY.I to jak.Wiecie o czym on caly czas gadal????? O operacjach intymnych u kobiet.Nazwiska tych bab znam co sobie cos TAM poprawialy .To zaden dobry lekarz,nie.Strasznie zbulwersowana jestem.GORZEJ ,rozczarowana jestem,wiecie!!!!Nic o cosmelanie nie pytalam bo mi caly czas dolna szczeka na dol opadala.Powiedzialam TZ,ze zle sie czuje i musze do domu.Nie byl zadowolony,pewnie chcial chlop dalej sluchac co mozna z clitoris zrobic(pisze po lacinie ,bo nie wiem czy wolno tak po "polskiemu")
Wiem moje kochane,jestescie rozczarowane,ale ja tez
Buczuś, jestem z Tobą, ten doktór to konował i stary zboczony kozioł, ale swoją drogą przezabawnie opisałaś scenę

Moje pierwsze multicytowanie, dzięki Ivonko za instruktaż

Edytowane przez nieco
Czas edycji: 2008-09-06 o 14:45 Powód: samopochwała
nieco jest offline Zgłoś do moderatora