Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clare Blanc
Wątek: Clare Blanc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-08, 07:58   #422
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
No ale na stronie jest chyba nawet wyszczególnione że mocniejsze krycie daje prasowaniec, ma trochę inny skład i lepiej trzyma się na tłustych cerach. Proszek jest dla cer suchych i normalnych z małą tendencja do wykwitow i bez potrzeby zakrywania zmian.

Nie używam jakiś niewiadomo jakich pędzli i clare mi się pędzla trzyma zawsze. A nie sądzę żebym dostała jakąś inną wersję podkladu?

Ciekawe! Nakladalam clare pędzlem do podkładu z clare, Sigma 3dhd, czarnym bikorem i złotym też, czy flat topem czy nawet kabuki mojej mamy z annabelle i problemu nie było, trzymał sie jak trzeba, bez wody etc. Ciekawi mnie skąd taka różnica, bo to że nie podpasowal buzi to okej, każdy jest inny, ale ze pędzli sie nie trzyma to zaskakujące, chyba że mam super pędzle :-D każde :-D a jakiego ty pędzla używasz?

Moja mama ma sucha cerę, dojrzała z naczynkami i sypki clare jej maskuje je. A jest co ukrywać. Tylko że zwykle pod podkład daje jedna warstwę korektora w kolorze skóry, ew jak jest większy problem to zielony i dopiero zwykły korektor i na to jedna warstwa podkladu.

Wciąż mnie zaskakuje to forum ;-) bo mogą się znaleźć dwie osoby o niby takiej samej cerze, ale co innego im będzie pasować. Szkoda że clare ci nie podpasowal, wydaje mi się że prasowaniec lepiej by u ciebie wypadł. Ale może znajdziesz ideał e innej firmie, powodzenia w poszukiwaniach!
Nieprawda. Na stronie wyraźnie pisze, że proszkowy ma za zadanie:
" Naturalny puder jedwabny ma 18 łatwo wchłanianych przez skórę aminokwasów, mających działanie odżywcze. Jest naturalnym regulatorem wilgotności, czyniąc makijaż "oddychającym" . W kosmetykach mineralnych redukuje błyszczenie, utrwala makijaż oraz powoduje, że skóra staje się gładka i jedwabista, a wszystkie niedoskonałości mniej widoczne."
Plus, nazywają go Podkladem Regulującym.

Mam flat topy z Sigmy, pixie, sunshade, ecotools.

Wybacz, ale co do cery Twojej mamy, nakładasz korektor na całą twarz, czasem jeszcze taki co gasi czerwien na twarzy, kryje i dopiero podkład - nie dziwię się, że jest efekt. To tak jekby powiedzieć "nie maluję się, tylko tusz i błyszczyk ". Ja na buźkę stosuję pod podkład tylko krem.


Lauress jest tak dobrym podkładem, że przy jednej cienkiej warstwie załatwia praktycznie wszystko. I jest podkladem idealnym dla mnie.
Neauty ktory kryje kiepsko wyrownuje koloryt cery i sprawia, że twarz wygląda bardzo dobrze. Clare Blanc wręcz przeciwnie.
A ja mam duże potrzeby. Narzekałam na Clair ale porównując go do Clare Blanc jest lepszy. Podklad nie dla mnie i tyle.
Lily Lolo, Clare Blanc, Clair chwalą osoby które wg mnie tak naprawde mają małe problemy skórne.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując