Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-14, 14:21   #3069
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
zna ktoś jeszcze inne peelingi enzymatyczne?
Ja uzywam od Kneipp, ale ze ja ogolem takich rzeczy nie lubie trzymac to uzywam go jak myjadla( pieni sie jak peeling Kanebo) i tak go chyba zuzyje. Inaczej stal i stal a ja uzywalam bardzo zadko. Jak mam sie zeskrobac to wole pomyziac sie szczoteczka albo przemyc gebe scierka Liz

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
I jak?
Uzylam na noc. Zmylam gebe mleczkiem hauschki, sciegnelam je sciereczka z mikrofazy od Tchibo. Nawet nie uzylam wody rozanej, bo byma ciekawa jak sie zel sam sprawdzi. Czy jak bedzie sie wchlaniac to nie zacznie sciagac cery.
Nic nie sciegnelo, geba nawilzona jak trzeba. Pozniej jak szlam spac to umylam zeby i moglm sie obejrzec. Na nosie i czole nie bylo kropel sebum, nic sie nie blyszczalam, a cera nadal nie sciegnieta( pod oczy tylko uzylam wczesniej resztki kremu rozanego Hauschki tego tresciwego). najpieknieszy byl widok rano. Cera gladka, napieta, ale nie sciegnieta. Porow wogole nie mialam( jak ja lubie byc taka gladka i jedrna), geba w jednolitym kolorycie i strefa T nie byla tlusta. Bylo by super jak by ten zel sprawdzil sie w beztluszczowej nocnej pielegnacji przez caly rok( ewentualnie w zimie gdybym jednak potrzebowala cos wiecej to 2-3kr. olejku Pai domieszac i po krzyku). Moja skora jednak lubi gliceryne
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora