Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-14, 18:08   #3071
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ty chyba nie chcesz tego kodu.
Tak? To my tu stajemy na głowie, żeby pomóc Ci podjąć najsłuszniejszą z decyzji, nie możesz ignorować, jak ktoś pisze, że żałuje, bo się za długo zastanawiał. Człowiek chce dobrze doradzić i jeszcze po łbie dostaje

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
oglądałam inne peelingi enzymatyczne i ceny powalają. Femi - 107 zł za 50 ml, Phenome - 125 zł za 125 ml, a Organique - 76 zł za 100 ml.
zna ktoś jeszcze inne peelingi enzymatyczne?
Kojarzę, ale nie miałam, że jest maska enzymatyczna Ava Eco linea, kosztuje ok. 20 zł. Poza tym ja już mam ulubieńca, żel Phytemy, którego mi przysłałaś, bo Ciebie podrażnił, więc nie polecam

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Beets mialas ten: https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-...opikalnych/111 Moim zdaniem jest bardzo dobry, a mialam juz sporo enzymatycznych
Phenome tez jest warty rozwazenia. Cena zaporowa, ale ilosc ogromna. Moge Ci zrobic probke, bo mam go na stanie
Bardzo dobry jest tez z Andalou
A który wg. Ciebie lepszy, Phenome czy ten tropikalny

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Uzylam na noc. Zmylam gebe mleczkiem hauschki, sciegnelam je sciereczka z mikrofazy od Tchibo. Nawet nie uzylam wody rozanej, bo byma ciekawa jak sie zel sam sprawdzi. Czy jak bedzie sie wchlaniac to nie zacznie sciagac cery.
Nic nie sciegnelo, geba nawilzona jak trzeba. Pozniej jak szlam spac to umylam zeby i moglm sie obejrzec. Na nosie i czole nie bylo kropel sebum, nic sie nie blyszczalam, a cera nadal nie sciegnieta( pod oczy tylko uzylam wczesniej resztki kremu rozanego Hauschki tego tresciwego). najpieknieszy byl widok rano. Cera gladka, napieta, ale nie sciegnieta. Porow wogole nie mialam( jak ja lubie byc taka gladka i jedrna), geba w jednolitym kolorycie i strefa T nie byla tlusta. Bylo by super jak by ten zel sprawdzil sie w beztluszczowej nocnej pielegnacji przez caly rok( ewentualnie w zimie gdybym jednak potrzebowala cos wiecej to 2-3kr. olejku Pai domieszac i po krzyku). Moja skora jednak lubi gliceryne
Mogę prosić link do składu? Bo coś nie mogę znaleźć tego żelu.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora