Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-17, 07:50   #96
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez gniazdko Pokaż wiadomość
Czy to mozliwe, zeby dwie osoby o kompletnie roznej kolorystyce byly zima (nawet tym samym podtypem)? Ucze sie dopiero rozpoznawac typy u podtypy, i mam wrazenie, ze osobom A i B pasuja te same kolory.



Osoba A:

wlosy - ciemny braz o popielatym odcieniu

oczy - sredni braz, lekko "przejrzyste", o wyraznie odcietych bialkach

Brwi, rzesy - prawie czarne

Cera - kosc sloniowa, latem piegi na nosie i policzkach, bez sklonnosci do rumiencow

Usta- ciemny roz/malinowy



Osoba B:

Wlosy-jasny, popielaty blond bez zlotych refleksow

Oczy-szare z domieszka niebieskiego, dosc ciemne jak do tego typu urody, bialka wyraziste

Brwi, rzesy- ciemne w stosunku do wlosow, ciemnobrazowe

Cera-porcelanowa, latem jasne piegi, bez sklonnosci do rumiencow

Usta-wyraziscie rozowe



Wydaje mi sie, ze obydwu osobom dobrze jest w mocnych, chlodnych i wyrazistych kolorach, a takze w czerni, szarosci i jasnym (slomkowym) zoltym.

Czy mozliwe, ze jedna i druga osoba jest zima? Jak tak, to jaka?
Tak, właśnie o to chodzi w typach kolorystycznych, że kolory pasują wg typu kolorystycznego, a nie wg koloru włosów, oczu itd. Dlatego 12 typów określa wszystkich ludzi na świecie, chociaż potrafią wyglądać bardzo różnie.

Najprawdopodobniej dobrze określasz, że obu osobom pasują takie same kolory.

Jak gdzieś np na stronie dobrej kolorystyki albo grupie dyskusyjnej dla osób tego samego typu jest umieszczona galeria zdjęć "okazów" to widać, że wygląd poszczególnych osób jednego typu jest bardzo różny.
Łączy je paleta kolorów i sprawdzające się rady typu "jak podkreślać kolor oczu, jak rozjaśnić włosy, żeby dobrze wyglądały" itd.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora