Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-17, 15:18   #97
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość

Ja tu widzę oczy lata. Jeśli twoje są mniej więcej takie same - chodzi o wrażenie rozmycia kolorów, taką wodnistość, to też masz oczy lata (dalej podtrzymuję swoją opinię, oczy mówią bardzo dużo!). I idąc tym tropem, mogę powiedzieć, że dobrze ci intuicja podpowiada. Szukaj dalej tych pasteli, będzie trudno, ale w końcu coś znajdziesz. Właśnie to, co tylko "jako tako" pasuje, wyeliminuj, robienie czegokolwiek na siłę nie ma sensu. Czy takie właśnie kolory: https://12blueprints.com/best-makeup...s-soft-summer/ wyglądają dobrze na tobie? A to postarzanie - CIEBIE to postarza, czy masz takie wrażenie, że ogólnie takie kolory dodają lat? Bo to bardzo duża i ważna różnica. Ja bym w tym wyglądała chorobliwie, natomiast jako bright spring mogę sobie zafundować zielony, nałożony na mokro pigment, intensywna, czysta zieleń, i zbierać za to komplementy. To bardzo indywidualna kwestia.
Tak, właśnie te kolory z tego zestawienia pasują w 100%. Co do grafitu na powiekach, to moim zdaniem on zawsze postarza, chociaż to jedyny kolor, który u mnie dobrze wygląda - z szarym niestety nie da się wiele zrobić na powiekach, albo wezmę jakiś jasny szary cień i tyle - ledwo zauważalne, albo zrobię grafitowe smookey eye i efekt jest taki jak na załączonym zdjęciu - co zawsze wygląda poważnie i nadaje się głównie na imprezy.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora