Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy lipcowo-sierpniowe 2013
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-29, 11:51   #22
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamy lipcowo-sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez traviss Pokaż wiadomość
dziewczyny, a kiedy się wybieracie na pierwszą wizytę? ja idę jutro prywatnie zrobis usg i zobaczyc czy wszystko ok, dostane pewnie skierowanie na badania.. a prowadzic ciaze bede w przychodni przyszpitalnej, zapisalam sie na 15tego listopada

jak się czujecie? ja powiem szczerze, że jestem tak średnio 1-2 razy dziennie zmęczona, że muszę z pół godziny poleżec.. tydzień przed tym jak się dowiedziałam o ciąży miałam nadzieje, że test będzie pozytywny, bo myślałam że to zmęczenie to zwiastun jakiejś cięzkiej choroby

kidy miałyście OM?

Wybieram się na wizytę 20 listopada. Czuję się całkiem nieźle. Pobolewa mnie podbrzusze co mnie troszkę martwi, ale podobno to normalne. Też jestem troszkę zmęczona w ciągu dnia. Wcześniej nie zdarzało mi się, żeby mieć ochotę na drzemkę wczesnym popołudniem. No i bolą mnie piersi. Bolą dość mocno niestety.

Pierwszy dzień ost. @ to 28 września

A o sobie coś: Ania, lat 26. Mężatka od trzech miesięcy z najukochańszym facetem na świecie (28 l.). Mamy krótki staż małżeński, ale spory jeśli chodzi o bycie ze sobą, bo jest to aż 10 lat To był nasz pierwszy cykl "porządnych" starań" Od ślubu przestaliśmy się zabezpieczać, ale polować na dni płodne zaczęliśmy właśnie w tym cyklu
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora