Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 12:24   #200
kokokox2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez perro_caliente Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupilam w Rossmanie balsam Cztery Pory Roku Ecodermine się nazywa. Wzięłam antycellulitowy, choć ujędrniający pięknie pachnial (żurawina). Nie ma certyfikatów. Na opakowaniu napisali, że 95% składników pochodzenia naturalnego. Wchłania się lepiej niż balsamy Altery, ale wiadomo, że nie perfekcyjnie. Za to uczucie nawilżenia zostaje na długo.

No i ostatnio wreszcie zaczęła pojawiać się w Rossmanie seria AVY (AVA) - świetne kremy, certyfikowane i organiczne! A cena poniżej 30pln! Są naprawdę godne polecenia.
dołączam do zachwytu nad kremami AVA rewelacyjne składy i ceny. a działanie na moją cerę zbawienne. mają świetną serię L'arisse - dla tych kremów porzuciłam praktycznie oleje (pozostał tamanu na ewentualne wyskoki). następne pudełeczko to będzie krem z rokitnikiem.
a co to tematu wątku - polecam też olejki myjące - za radą (a właściwie upomnieniem ) jednej z wizażanek zaczęłam już robić je sama, bo cenowo to te z BU masakrują... no i właściwie moja pielęgnacja jest już mocno polsko-naturalnie-prosta.
lubię też serię Ziajka - żele dla dzieci do ciała i włosów, mają też mleczka/balsamy do ciała z fajnymi składami.
nawet filtry polskich producentów godne są polecenia np. Soraya - ale tutaj już zahaczamy o mniej naturalną pielęgnację no, chyba że mineralne - lecz w tym temacie się nie wypowiem, bom ciemna...
kokokox2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując