Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Shellac- rewolucyjna nowość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-02, 04:21   #135
donna_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez pauli88 Pokaż wiadomość
a jak się nakłada gelish?? tak samo jak shellac? lampa jakaś specjalna czy może być cnd od shellac?? co jest potrzebne do tego systemu oprócz base i top?? jakiś odtłuszczacz, coś do przemywania wierzchniej masy czy coś jeszcze??

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

czy gelish można zrobić frencha?? i czy twoim zdaniem utrzymuje się lepiej niż shellac cnd??

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

jeżeli ktoś jest zainteresowany kolorkami shellac prosze pisać do mnie.
z racji iż na wizaż nie można nic sprzedawać proszę o kontakt mailowy : pauli88@op.pl
Gelish, nakłada się podobnie jak Shellac, kolor utwardzasz krócej (1min). Base coat 10 sek. Top coat 2 min. Lampa CND, jest rewelacyjna , zaoszczędzasz dużo czasu. Ja od niedawna testuje nową lampę LED firmy HARMONY, nowość na rynku, czas utwardzania koloru 30 sek. !!, nie szkodliwa dla zdrowia,
Jeśli chodzi o French, Gelish ma zdecydowanie więcej kolorów, w odcieniach różu i kości słoniowej,

---------- Dopisano o 04:21 ---------- Poprzedni post napisano o 04:11 ----------

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Ale czytałam o Gelishu, że jest to produkt typu soak off, czyli trzeba zmatowić najpier płytkę, a przy shellacu słyszałam , że niekoniecznie.
Jak zdejmujesz Shellac, i nakładasz ponownie to musisz zmatowić i wyrównać powierznię paznokcia, podobnie jest z Gelish.
donna_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując