Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 11:54   #46
olamya
Raczkowanie
 
Avatar olamya
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 220
GG do olamya
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Pisałam to na innym forum ale powtórzę sieod jakiegos czasu chodze do jednej kosmetyczki, depilacje wykonuje woskiem z puszki i takim patyczkiem jak u lekarza nakłada to na skóre i ciach, odrywa plaster, nie jest to moze przyjemne, ale dziewczyna robi to szybko , 30 minut i jestem po całkowitej depilacji włacznie z rowkiem pośladkowym kiedys skusiłam sie na depilacje pasta cukrowa, bo niby mniej boli, pierwsze moje odczucia o super faktycznie mniej bolało ale jak musiała po raz setny( w moim odczuciu) przykładac ta kulkę cukrową w to samo miejsce to przyjemne to nie było, dodatkowo trwało to 2 razy dłużej, wiec w rozrachunku bardziej boli i dłużnej schodzi.
Co do wrastających włosów kosmetyczka poleciła mi robienie co tydzień peelingu gruboziarnistego , ewentualnie poleciła mi folisan, to taki preparat złuszczający zamiast peelingu, mi jak narazie wystarcza peeling
Salon odkryłam przez przypadek, bo jest on raczej przyczajony nazywa sie dermika i miesci sie niedaleko placu getta, cena za całościowe bikini to 60 złotych !!!! wiec jak dla mnie mega tanio do tej pory płaciłam za całość 80 złotych w saloniku na osiedlu. A ty dostaje jednorazowe majteczki i jakas taka sukieneczke czy cos, czuje sie jak gwiazda w takim ekskluziwie
Przy całosci depilowania moja kosmetyczka odciąga mi te majty na prawo i lewo ale jak je mam nie czuje sie taka skrępowana, czy zażenowana, wiem ze to jej zawód, no ale tak mi lekko głupio
Co do mojego samodzielnego depilowania to raz zakupiłam plastry raz oderwałam wiecej wosku mi zostało niz sie włosków wyrwało, wiec podziękowałam za nie, a golenie golarka elektryczna to nie dla mnie meczarnia, nie lubie zadawac sobie bolu. maszynka to spokój, co najwyzej na 2 dni wiec wole isc do gabinetu, chwile sie pomęczyć i miec spokój na nastepne 3-4 tygodnie
olamya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując