Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-05, 07:02   #3231
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Trza to nadrobić
Nie ma jak nie klikalam w pracy bo mam akurat kartę na której jest 27 zł i chciałam za nią kliknąć zestaw p&r i Kredke seph, bo nie mam co z nia zrobić. Wróciłam poszlam na zakupy, zrobiłam coś ala bigos, zaczęłam organizować próbki i minisy w pudełkach i padlam
A dziś raz ze karty nie mam ze sobą, karty płatniczej też - została w domu i ładowarki nie wzięłam, więc jest 90% szans że padnie mi telefon
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Z mojego rozmiaru tez jest niewiele najfajniejsze modele są w roz. 36 albo 41 chamstwo!

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------



Niestety zawsze tak jest ze chodliwe rozmiary na przecenie wyparowuja a muszę kupić baleriny i kozaki i chciałabym botki jeszcze na słupku i skąd kasę brać na to wszystko jak mi przeceniac nie chcą
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

Tż ze mnie się nabija - że dzisiaj decydujące w rozmowie będzie- "jaki rabat na buty otrzymam"
I czy koleżanki z wątku też dostaną


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora