Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-01, 09:31   #4754
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

malduję się kochane

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja sie właśnie przejmuje... bo nogi to jakas moja tragedia, co z tego ze sa szczuple jak:
a)białe jak ściana
b)pełne rozstępów
c)+ cellulit
No to chociaz jednego sie pozbyc byłoby fajnie
A rozstępy niestety mam od 15-ego roku życia, niewiadomo skąd bo ani nie urosłam, ani nie przytyłam, nawet niewiem kiedy sie pojawiły...

Wstydze sie pokazywac nóg latem o



Jak bede zdeterminowana to dam rade A jak sie wkurze to, to nie wiem. Odstawie te hormony i abstynencja + sto kilo tapety na twarz
Czekoladowo może spróbój Eveline albo Dax jest wersja an rozstępy i cellulit nie drogie a ja Ci powiem że jak smarowałam codziennie i wmasowywałam to widziałam różnicę i skóra fajnie napięta

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry blondaski
matko, ale u mnie paskudna pogoda, przebudziłam się w nocy, bo tak padało


o fuuu to frytki też odpadają

hehe jeszcze nie ma nowej

a który to w końcu samoopalacz? ten Lirene czy inny?
bo ja bym kupiła jak dobry, bo zanim się doczekam na ten mój zamówiony z Yves Rocher to minie z 1,5 tygodnia

hehe dziękuję kochana wstawię coś później, muszę się najpierw doprowadzić do porządku

mi tylko przed @ wyskakuje kilka :/ i właśnie teraz mam ale korektor daje radę

u mnie też okropna pogoda

tata złoty oj tak znowu mam pięknie równo farbnięte

a ja szukam kanapy i łóżka w jednym, jutro pewnie do Ikei się wybiorę

no to gratulacje
przypomniałaś mi, że przy okazji muszę zajrzeć na swojego bloga

ale jakiś mały? duży?

nie są złe, ale jeszcze poszukaj, może trafią się ładniejsze na tego typu kiecki był szał w zeszłe wakacje

no tak, już kwiecień! ale ten czas leci

A tak w ogóle to teraz mi się śniłyście mieszkałyśmy wszystkie w jednym (moim) mieście i spotkałyśmy się któregoś razu u którejś z nas, ale już nie pamiętam u której oczywiście na jakimś winku no i to było w ogóle w wieżowcu, w którym mieszka moja ciocia
popiłyśmy sobie, a ja później wracałam do domu i jakiś menel straszny chciał mnie okraść i pobić, wyglądał jakby miał wściekliznę i biegł za mną, schowałam się w samochodzie i ledwo zdążyłam zamknąć na zamek
i wtedy obudził mnie deszcz
Ty to masz te sny
mi się śniła ludzka stonoga co za film po✂✂✂any!
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora