Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 13:55   #4648
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Właśnie wróciłam z zakupów... Prawie 3h łażenia po sklepie, jestem wykończona Kupiłam dwa swetry, jeden sweterek zapinany, bluzkę i spódniczkę dżinsową (rozmiar 38, nie wierzę!). Większość rzeczy, które przymierzałam, były na mnie za duże. Wow.

Cytat:
Napisane przez Kaveri?
Futrujesz ją nie wiadomo czym
Masz w planach takie jajeczka czy migdałki? I nie martw, moje u prawej dłoni też są troszkę krótsze.
Masz coś konkretnego na myśli? Ona jest taka tłuściutka po sterylizacji. Właśnie bardzo mało je i babcia się przez to denerwuje.

Hmm... Wolałabym migdałki, chociaż jak ostatnio je zbyt ostro zmigdaliłam to też nie było fajnego efektu, więc raczej pozostanę przy owalnych. Teraz niech sobie rosną, a potem się zobaczy. U mnie ten wskazujący zawsze rośnie szybciej, a ma białą część paznokcia krótszą od pozostałych. Dziwne.

Cytat:
Napisane przez ameljja
Zastygła z rozkoszy
Jak na 2 tygodnie to ładnie
Wiesz... świeciłam jej lampą prosto w oczy, więc się nie dziwię, że ma taką niezadowoloną minę

Dziękuję. Denerwują mnie tylko skórki. Okropnie wyglądają, a wszystko przez tą jesień...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Te oczy nieziemskie. Fajny sierściuch Kciuk się nie rozdwaja?
Raz ma zielone, raz złote, a raz czarne W ciemności się tak diabolicznie błyszczą. Nawet nie wiem, jak rozpoznać rozdwajanie?

Cytat:
Napisane przez ewalucja
le sovenir jakiii kociak
Puszysty pieszczoch Łasi się do każdego i robi glebę, żeby go smyrać po brzuszku.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej
A masz jakaś fotkę, żeby to sobie porównać?

Jej oszy som hipnotajzin
Mam, taką chyba rok temu robioną, już raz ją tu wstawiałam. Spróbuję poszukać czegoś innego i jak coś to wstawię.

Hahaha Dżoana!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
koooot
pazurki ładne, ale masz różnej długości płytki więc ja bym to wyrównała względem opuszka (tzn niektórzy wolą mieć równy wolny brzeg, ale ja zdecydowanie jestem za taką samą całą długością paznokcia, bo najczęściej malujemy przeciez kryjącymi lakierami)

Dziękuję! Chodzi Ci o to, że u tych dwóch palców pazurek wychodzi za opuszek, a u reszty nie? Jak podrównam to biała część paznokcia będzie znacznie krótsza, niż u tamtych i dziwnie to wygląda. Ale w sumie... u wskazującego mam dłuższą płytkę, niż np. serdecznego. Ja akurat kryjącymi lakierami maluję rzadko, bo chodzę jeszcze do szkoły, no i moi dziadkowie są na malowanie bardzo wrażliwi - zaraz krzyczą i marudzą, że nic innego nie robię.

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa
Ośmielona pozytywnymi komentarzami po czerwonym, kupiłam swoje marzenie, czyli fiolet, który uwielbiam. Znowu mi się wydaje, że w realu wygląda ładniej i nie widać tych wszystkich nieprecyzyjnych pociągnięć, a kolor jest bossski
Piękny fiolet, taki soczysty Bardzo mi się podoba!

Masz śmieszną płytkę. Ja bym bardziej zmigdaliła kształt pazurka, żeby płytka nie była taka szeroka. Wstawisz zdjęcie golasków? A tak poza tym to witaj, jeszcze Cię tu nie widziałam
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora