Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-12, 08:53   #4778
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89645731]Nie utrzymuje.
Naprawde, nie potrafie utrzymac porzadku.
Z biegiem lat zaczelam sie zastanawiac czy nie mam jakiejs formy ADHD, niektore zachowania (wiele z nich) typowe dla ludzi z ADHD sa dla mnie normalne.
Np. odkladanie wszystkiego na pozniej, zostawienie czegos niepozmywanego na kilka dni przy jednoczesnej pedanterii w innych aspektach (np. jak mi spadnie na podloge cos wypranego to musze to wyprac jeszcze raz) albo takie problemy ze zaczynam np. skladac pranie, podczas niego rozproszy mnie jakas bluzka z dziura, ktora zaczne cerowac, na koniec i te robotki z cerowania i pranie zostaje na srodku pokoju, bo cos innego mnie rozproszylo, a ja nie mam nic zrobione.

Ja nie potrafie. Raz w tygodniu dostaje np. w nocy wystrzalu energii i odpicowuje cale mieszkanie w ekspresowym tempie, a potem przez caly tydzien wegetuje w bajzlu. [/QUOTE]Trochę widzę siebie w tym opisie. Ostatnio zaczęłam sprzątać w sobotę rano i to trochę pomaga. Później lepiej mi się żyje jak jest ładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując