Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-11, 23:08   #3208
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
A kość słoniowa to nie jest czasem bardzo jasna oliwkowa cera? Na coś takiego natknęłam się w sieci.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



Ujmę to inaczej. Po opaleniu moja skóra ma odcień żółty z zielonkawym zabarwieniem. Napisałam że to oliwka bo tak to określają dziewczyny na wątku z podkładami.

O, dla porównania wklejam link do bloga Azjatycki Cukier. Jest tam zdjęcie przedramion jej i jej męża. Jak przyłozę moje ramie do ramienia mojego męża, to wygląda tak samo jak na tym zdjęciu. Mąż wg mnie jest na 100% latem. http://azjatyckicukier.blogspot.com/...-powinnas.html
Kość słoniowa, jak mi się wydaje, to biel z chłodną żółcią. I w przypadku podkładów kość słoniowa na bardzo jasnej oliwkowe cerze ma szanse się wtopić.
Jestem chłodną zimą i mam zielonkawą skórę, bardzo jasną, ale zielonkawą. I bardzo chłodną, ale zdecydowanie nie zgaszoną. Mimo to podkłady wybieram bardziej żółte (czyli teoretycznie ciepłe, chociaż tu jest psikus bo żółć może być również chłodna) niż różowe, w różowych wyglądam jak świnka.
Z resztą sama długo myślałam, że jestem żółta i wszytko jest za mało żółte dla mnie, a było za mało zielone.

Ale z tego co piszesz, zależnie ja wypada ta czerń i biel, zastanowiłabym się nad jasnym latem, jasną wiosną, intensywną wiosną i ewentualnie intensywną zimą. Trzeba mierzyć, porównywać poszczególne odcienie.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora