Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak serwis aukcyjny reaguje na podrobki...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-18, 10:29   #11
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: jak serwis aukcyjny reaguje na podrobki...

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Ja też jakiś czas temu zgłaszałam do serwisu allegro sprzedającą podróbki Chanel.Syn kliknął bez wcześniejszej konsultacji ze mną od zerowej allegrowiczki.Pomimo tego,ze już kliknął poprosiłam ją jednak o podanie kodu i dokładne realne fotki na co uzyskałam odpowiedż ,ze nie wie czy są tam jakieś kody i fotek nie może zrobić bo perfumy są na magazynie i rozumie ,ze chcę zrezygnować z zakupu.
Napisałam wówczas do serwisu allegro,ze rezygnuję z zakupu podróbki i opisałam tę sytuację.Za jakiś czas dostałam odpowiedż,że z konta może korzystać tylko ta osoba na którą jest one założone i ostrzegają,że za coś takiego mogą mi zamknąć konto .A sprzedająca miała nadal wystawione aukcje z podróbami.
to jest bezczelnosc, ze wobec Ciebie tak szybko byli gotowi wyciagnac konsekwencje (za zwykly przypadek - dzieci wiele potrafia i maja rozne pomysly) a wobec sprzedajacej juz nie bardzo, choc ewidentnie zlamala regulamin wystawiajac na aukcje podrobki...

tam gdzie ja zglosilam, podalam im na tacy ewidentna 'kradziez' praw autorskich..i nic...

poza tym jesli oni czekaja na zgloszenie od Armaniego czy Chanel, zeby zareagowac na podrobki, no to przepraszam bardzo...ale moga sie nie doczekac...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując