Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-07, 11:37   #4499
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Lucynko powalająca ilość kosmetyków Ja z moim zbiorkiem to się schować mogę.
No wlaśnie, może obfocilabyś swój zbior, bo nie pamietam czy go kiedykolwiek widziałam w całosci Co do mojego to pracuję nad minimalizacją.
Cytat:
Napisane przez Amanda:) Pokaż wiadomość
Piękny zbiór Mam pytanie co do maseczki owocowej Himalaya. Jak się sprawuje, zmywa i czy nie podrażnia? Miałam już trochę kosmetyków tej firmy i niektóre z nich były dla mnie zbyt mocne dlatego nie chcę kupować w ciemno.

Maseczka z miodlą jest dużo lepsza, ta mam wrażenie, że nie robi za wiele, a szczypie niemiłosiernie, nawet jak wcześniej nie umyje się twarzy żelem ani niczym. Także nie polecam. U mnie jest już na wymiance.
Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
piękny zbiór zazdroszczę! chociaz, ja bym nie potrafiła miec az tylu kosmetykow.
przyznam, ze tez az nie wiem o co pytac. Garnierów jeszcze nie zaczelas, daj prosze znac jak sie sprawuja, bo zbieram opinie

miałam ten lakier got2be, ten zapach juz zawsze bedzie mi sie kojarzyl z dluuugimi wakacjami w 3miescie ale przyznam, ze bardzo wysuszal.

co to jest to cos Advance Techniques i jak oceniasz?
No właśnie staram się zmniejszyć ich ilość. Garnierem jednym myłam wlosy już ze 3 razy, na razie mogę powiedzieć, że pięknie pachnie, dobrze oczyszcza i odświeża.

Co do AT to nie wiem o co pytasz konkretnie bo mam w tubie balsam prostujący, a dalej spray termoochronny, spray nabłyszczający i olejek na końcówki
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując