Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-17, 09:34   #3214
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Hej
Też mam duży problem z cerą... wiele juz lat. Raz było lepiej, raz gorzej. Wszystko się zaczęło w okresie dojrzewania- około 15rż i trwa już prawie 10lat... :O bo mam 24lata.
Biorę antykoncepcję wiec jest teraz trochę lepiej, ale są dni kiedy nie mam ochoty z powodu wyprysków wychodzic z domu...
obecnie stosuję na zmianę nadtlenek benzoilu i acnederm i nawilżam dermosanem. raz na dwa-trzy dni wrzucam glinkę dermaglinu na twarz. zimą stosowałam retinoidy zewnętrznie ale nie zdziałały cudów...
efektem jest mocno przesuszona skóra i zmniejszenie wyskakiwania niespodzianek o ok 30%. nadal codziennie cos się nowego pojawia. nie wiem juz co robic. kazdy z uzywanych przeze mnie kremów nawilzających łącznie z humektanem i serią pharmacericu mnie zapychał. dermosan jest jedynym kremem który tylko trochę zapycha.
zastanawiam się nad ofertą BU. co stosujecie z BU? olj tamanu? hydrolat oczarowy? jakies olejki myjące? coś polecacie na trądzikową cerę? (nie tylko z BU, moze jest cos czego nie odkryłam?)
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora