Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-01, 17:33   #3797
misiek412
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 543
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy orientuje się może któraś z Was czy vacuum cleaner Dra Brandta reaguje jakoś ze słońcem? Nie znam się na składach a chciałabym zacząć kurację na urlopie i boję się, czy nie ma przeciwskazań

PS. Któraś z Was pisałam o przecenionych zestawach Dr Brandt Pores No More na 119 zł więc zadzwoniłam dziś do mojej Sepho z pytanie czy je mają i dowiedziałam się, że owszem mają te zestawy za 85 zł...
ja używam vacuum cleaner od kilku miesięcy raz na tydzień i nie miałam problemów żeby jakoś źle reagował ze słońcem
od razu mówię, że nie ma co wydawać fortuny na kosmetyki dra brandta. Vacuum cleaner owszem - jest dość skuteczny, fajnie oczyszcza reszta jest do kitu. Miałam krem matujący na dzień, który w ogóle nie matowił, nawet bym powiedziała że niezbyt dobrze nawilżał (miałam jakąś taką dziwną skórę, jakby odwodnioną), nie zauważyłam poprawy po nim, krem na noc który jest tak tłusty że jak rano się obudziłam to nadal świeciłam jak żarówka i też nie zauważyłam poprawy, pore refiner, który jest wg mnie najgorszym produktem z tej serii - ma chować pory a u mnie je uwidaczniał, nie wiem czy to kwestia tego jak go nakladałam czy co. Miałam też żel do mycia twarzy który jest w porządku i nic więcej.

jak już wydawać kasę na pełnowymiarowe produkty brandta to lepiej dołożyć kilka zł i kupić produkty Chanel Purete Ideale Mam fluid matujący ktory mi bardzo odpowiada, niedawno kupiłam też zachwalane serum na pory i tonik ale jeszcze nie używałam
misiek412 jest offline Zgłoś do moderatora