Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-20, 13:01   #4975
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

powiem Ci, ze nigdy o nim nie słyszałam ani nie widziałam [/QUOTE]

Ja również do czasu, aż przyszło pudełko glossybox, była tam 5ml próbka tego kremu która starczyła mi na tydzień. Zauważyłam, że ten BB kryje o wiele skuteczniej niż inne tego typu specyfiki ( przetestowałam już kilka ) zastępuje mi krem przeciwzmarszczkowy ( ma w składzie kwas hialuronowy ), skóra jest nawilżona a efekt krycia dość długo się utrzymuje.
Zamówiłam go później na: http://www.happymorecare.com/produkt.../happymore-bb/
Miałam tylko problem z kolorem, myślałam że jest kilka odcieni ale albo jestem ciemna jak tabaka w rogu, albo jest jeden uniwersalny. Ten który otrzymałam idealnie współgrał z moją karnacją i miał więcej pigmentu żółtego. Podobnie jak Metaxa nie lubię różowych podkładów. Nie wiem jak spisze się to cudo na dłuższą metę, różnie z tym bywa. Może na lato będzie nieodpowiedni.
Coś mi źle Metaxę zacytowało;-)[/QUOTE]

kiedyś byłam w 100% przekonana że jestem typem chłodnym
w związku z moim przekonaniem kupiłam podkład własnie w chłodnym odcieniu
jakież było moje zdziwienie gdy okazało się ze po jego nałozeniu kolor mojej twarzy znacznie rózni sie od reszty
wyglądało to tak jakby mi ktos doczepił czyjąś głowę do szyji

szczęście w nieszczęściu okazało się ze sprzedano mi podkład przeterminowany, dziwnie pachniał (był to podkład Diora) w związku z czym odzyskałam cała sume jaką na niego wydałam

bałabym sie troche tego kwasu
miałam niedawno płyn micelarny z kawasem hialuronowym, który potwornie wysuszył mi skórę

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Laski, a jakbym te 5,92 + 6,0 położyła na wodzie 3%, a nie 6%?
pewnie ze tak
tylko czy nie boisz sie ze na 3% wyjdzie za ciemno??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora