Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-23, 12:32   #927
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale Wy to macie przeboje ...
ja chciałam najjaśniejszy 010, ale nie było, więc o20 wzięłam, bo większej różnicy między nie było na ręce. a tym bardziej, że słonko, buzia się opali...


jak chcesz mogę się na Racławickich rozejrzeć, albo w Plazie
No...
Widziałaś mnie, wcale nie mam białej, mlecznej bladej cery. Raczej żółtawą, ewentualnie na szyi bardziej jasno-oliwkową. I jak się zarumienię (a rumienię się często bo mam przewrażliwione naczynka) to wcale nie wyglądam jak śmierć. Ale jak przychodzi do malowania to dopiero widać jakie te podkłady są... za ciemne, za pomarańczowe, wyglądam w nich groteskowo jak solara tapeciara. Opalić się teraz nie mogę bo smaruję buzię kremem z kwiasiorem. A jak się filtrem posmaruję to jeszcze jaśnieję

Czy ja patrzyłam w Plazie? Chyba nie... Już nie pamiętam... Na 1-go maja byłam, na Zana, w G. Orkana, na Turystycznej... Dzisiaj będę jeszcze w Świdniku i jeszcze raz obczaję na Turystycznej, ale jakbyś była przy okazji to możesz rzucić okiem
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora