Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar
Wątek: Scent Bar
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 11:16   #358
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dostałam przecudny, wymarzony zegarek książki, piekną torebkę retro, wieszak ceramiczny z napisam perfume
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dostałam górę kosmetyków, nowy telefon komórkowy, czerwony sweter i spodnie dresowe (a właśnie miałam po świętach iść do sklepu i kupić sobie nowe, bo stare i ukochane wyglądały, jak psu z gardła wyjął. Wszystko teraz lezy za mną na łóżku, a ja co chwila podchodzę, dotykam, oglądam, wącham...
Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
ja dostałam piękne prezenty, jestem bardzo z nich zadowolona (perfum żadnych nie było, tym razem biżuteria, książka o fotografii, kuferek na kosmetyki, piękna duża paleta Inglota, i kosmetyki do pielęgnacji )
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
ja pod swoją choinką znalazłam:
-3 wspaniałe książki
-tusz Collistar
-obłędne,kokosowe masło do ciała z Body Shopu (wczoraj około 23 wysmarowałam się nim i nadal intensywnie pachnę kokosem!Bossssskie!)
-Gucci Envy Me lub inne perfumy(ale jeszcze w formie papierowej,przemiana w płyn i szkło nastąpi po świętach)
-łyżwy (ale te jeszcze trzyma w szponach Poczta Polska)
-cudowną,puchatą słoniową poduchę.
Dziewczyny, gratuluję prezentów !

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chciałam się... pochwalić prezentem. Nie zwykłam się chwalić tym, co dostaję czy tym co mam, ale tu zrobię wyjątek, bo prezent jest przepiękny, a ja mam taki uśmiech, że nic mi go z twarzy nie zetrze.
(Z góry przepraszam za kolor mojej ręki, ja już tak po prostu mam ).
Rachel, największe gratulacje dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A w kwestii czemu jasna skóra mialaby być ładniejsza od mocno opalonej wklejam dwa zdjęcia - które ładniejsze?
Trudno powiedzieć, obie karnacje mają swój urok.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A ja spać sie jeszcze nie wybieram. A ponieważ to wątek do pogadania o wszystkim, wklejam zdjęcia mojego pieska, którego niestety od paru tygodni już nie ma... Tak wyglądała nasza Korusia, 3,5 roku, wesoły czeski wyżełek. Strasznie mi jej brakuje, zwłaszcza dzisiaj, jak sobie pomyśle, że chciałam jej na Gwiazdkę kupić coś do podjadania...
Przykro mi

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Dwa lata temu rowniez zareczylam sie w Wigilie Jutro nasz slub
Mariolciu kochana najserdeczniejsze życzenia - wiele szczęścia na nowej drodze !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora