Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-06, 16:24   #2097
laurora1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Może włącz do kuracji acne-dermem jakiś antybiotyk miejscowy od dermatologa. Jeśli AD nie radzi sobie z trądzikiem to wspomóż go czymś o silniejszym działaniu przeciwtradzikowym i używaj na zmianę, żeby ograniczyc powstawanie nowych krostek, po których pozostają blizny. W przeciwnym razie będziesz w kółko usuwała jedne przebarwienia, a dorabiała sie kolejnych.
Też się juz nad tym zastanawiałam, myślałam o DUACU...jednak on raczej sprawdza się przy ropnych zmianach chyba a moją zmorą są zaskórniki.... niektóre osiągają spore rozmiary w postaci wystajacych gulek spod skóry :/ już sama nie wiem. Czasami stosuję maseczkę aspirynową jednak bardzo rzadko, a może własnie przy zaskórnikach dobry peeling + AD rozprawiły by się z zaskórnikami i przebarwieniami!? Aha i oczywście muszę przestać wyduszać to dziadostwo
Wiem, wiem - dermatolog zna się najlepiej, jednak ślicznie podziękuję znudzila mi się rola króliczka doświadczalnego
laurora1985 jest offline Zgłoś do moderatora