Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-01, 16:19   #276
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez AnnGe Pokaż wiadomość
Twój blog niedługo będę znała na pamięć, zwłaszcza posty o zimie I wiem, że nie można wiązać koloru oczy z typem Z tą przymiarką jest ciężko, bo samej mi ciężko określić co jest korzystniejsze. Na truth is beauty ostatnio był post o kolorach które powinny pasować danej osobie w danym typie, po jednym kolorze dla każdego typu. No więc spróbowałam, najlepszy okazał się kolor dla ciemnej jesieni
a te dla zim były fatalne dla mnie. Wrzucę fotkę, może to pomoże ale proszę o nie zwracanie uwagi na brwi, które są w okresie zapuszczania
Nie ma tak łatwo, trzeba robić przymiarkę. Na początku może być trudno, ale chodzi tez o to, żeby nauczyć się patrzeć na siebie inaczej, pozbyć się starych nawyków oraz nauczyć się rozróżniać kolory dla nas korzystne od niekorzystnych.

Na podstawie jednego koloru nie powinno się oceniać, bo pamiętaj, że zawsze istnieje ryzyko, że źle oceniłaś kolor, o którym mówi artykuł, albo ten, który przymierzasz. Dlatego dla wiarygodności trzeba przymierzyć wiele i porównywać je ze sobą.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora