Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmienić kolor włosów sposobami naturalnymi?(bez użycia farby)-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-01, 19:44   #828
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Jak zmienić kolor włosów sposobami naturalnymi?(bez użycia farby)-wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Sama własnie siedzę z kurkumą, szafranem i słodką papryką na włosach (wymieszane z wodą i trochę odżywki)... boję się co z tego wyjdzie. A inspirowałam się dziewczynami, które te przyprawy mieszają z henną.
Daj znac jak to wyszlo, mam nadzieje ze cie papryka nie podrazni. Ciekawa jestem czy zabarwi wlosy. Ja tez probowalam plukanki z szafranu (takiego do "paella" - barwienia ryzu w tym daniu wiec to chyba nie te drogocenne preciki, nie wiem, nie byla ta torebeczka wypchana czyms zolto-czerwonym jakas droga) no i efekt byl jakis czerwonawy. Ja juz chyba wiecej glossow robic nie bede, ale moze by tak sam jogurt z kurkuma rzuce na lebek .
A i dodam ze ja mam wlosy w kolrze ciemny blond, nie chce juz henny bo mi sie znudzily rudawe, szukam sposobow na bardziej zlocisty kolor, nawet nie na rozjasnienie tylko wlasnie nadanie zlocistego polsyku. Niestety na miod i rumianek jestem za leniwa
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii

Edytowane przez uca
Czas edycji: 2012-05-01 o 19:47
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując