Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-16, 08:30   #95
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość

wooowww Aga minerały Ci służą, wyglądasz bardzo świeżo


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Faa laptop to polaczony brąz ze śliwką, nie widzialam takiego koloru ngdzie indziej, nadaje się jako eyeliner.

Dziewczyny piękne zdjęcia, niedługo będą tu zaglądać tabuny mężczyzn
dzięki Pastereczko

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
piękne...


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Aga, Fruity, ale jestescie LADNE Wlasnie sie zastanawialam nad tymi tabunami.. czy my nie mozemy jakos zaszyfrowac watku ze zdjeciami? nie zebym przewrazliwiona byla, ale cos mi sie obilo o uszy z innych for, ze tak mozna
dzieki
Wątku na forum nie da się zaszyfrować, ewentualnie można stworzyć prywatny klub i tam dodawać zdjęcia. Albo po prostu mocno zabezpieczać zdjęcia tutaj wklejane napisami

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny piękne makijaże.

Aga Twoje zdjęcia wyglądają jak zapowiedź nowego makijażu na pierwszą stronę Wizażu.

Frantic, miał być ale w końcu zrobiłam inny


Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Aga, Fruity - przepięknie obie wyglądacie.. Naturalnie, ale bardzo kobieco...Pozazdrościć urody
dzięki

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
gdzieś juz pisałam że świetny makijaż mam duży problem z cieniami pod oczami, a Ty świetnie je maskujesz, mogę się dowiedzieć jaki to korektor?
dziękuję Kasandro.
Tu mam korektor nie-mineralny Magic Heleny Rubinstein , potem podkład mineralny i trochę korektora mineralnego Joppa



Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Piękne te Wasze makijaże Agabil świetnie Ci w takiej fryzurze, a makijaż jak zwykle zjawiskowy, aż chyba sama popróbuję. Też chcę takie oczy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując